Drobečková navigace

Časté dotazy

 

Mohu si zakoupit jenom některou sadu, nebo i všechno zvlášť?
Doporučujeme zakoupení některé ze základní sad, kde najdete všechno potřebné příslušenství. Další knížky si můžete přiobjednat.

 

Mohu si koupit zvlášť modrou tužku?
Ano, samozřejmě můžete. Avšak dbejte na to, že Mluvící tužka musí obsahovat paměťovou kartu s nahranýmy soubory pro přehrávání textů v knihách. Jednotlivé soubory naleznete v sekci ke stažení.


Ráda bych si zakoupila sadu Baby Books, ale je určena pro starší dítě a líbila by se mi stříbrná tužka.
Není problém. V sadách jsou sice standardně modré tužky A-106-S, ale na Vaše přání tužku vyměníme. Doplatíte pouze rozdíl ceny, což činí 500,-Kč.Koupili jsme si sadu Here We Go C a první set pohádek Sticker Fun A. Pohádky nám nejdou číst - můžete poradit?
Samozřejmě. Především potřebuje mít na paměťové kartě v tužce nahrány všechny potřebné soubory. Ve Vašem případě se jedná o soubor ke knížkám HWG č. 5 a 6 a soubor ke knížkám Sticker Fun. V něm je obsaženo všech 12 pohádek.
Tyto soubory mezi sebou přepínáte delším podržením plusového tlačítka. Ohlásí se Vám nejdříve ten, který je na kartě uložen jako první. Např. Here We Go, book five. Přepínáte dále, až uslyšíte speciální úvodní znělku ke pohádkovým knížkám Sticker fun. Ty už mezi sebou přepínat nemusíte, tužka bude číst kteroukoliv z nich.


Máme celou sadu Here We Go A a dokoupili jsme si všechny další knížky, č.3 - 6. Tyto nám ale nejdou číst?
Je možné, že na paměťové kartě nejsou všechny knížky nahrány. Tyto publikace jsou datově velmi obsažné a proto má každá knížka vlastní nahrávku. Je třeba si soubory HWG č. 3 až 6 stáhnout z našich webových stránek. Po zaregistrování jsou všechny soubory volně ke ztažení.Zakoupili jsme kompletní nabídku knížek pro naše dvě děti, 5 a 8 let. Holky jsou ale věkově od sebe a každá si chce číst v jiné knížce. Můžeme si přikoupit další tužku?
Jistěže, doporučujeme Vám pro starší dcerku stříbrnou tužku A-100-S, nezapomeňte, že budete potřebovat i paměťovou kartu, a to typ SD.

 

Jaká je maximální velikost paměťové karty pro Mluvící tužky?
Maximální velikost paměťových karet, které jsou vhodné pro použití v Mluvících tužkách je 2GB. Při použití těchto karet je důležité, aby tyto karty měli označení SD. Nové typy karet s označení SDHC Mluvící tužka nepodporuje.

nahoru