Drobečková navigace

Obchodní podmínky

Ceny

Prodávající si vyhrazuje právo změnit cenu zboží. Pokud se ale cena dodávaného zboží zvýší oproti objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje zákazníka, který je oprávněn zvýšení ceny přijmout nebo odmítnout.    

Standardní způsob úhrady kupní ceny dodaného zboží je při jeho převzetí od dopravce, tzn. dobírkou při odběru zboží, případně platbou předem, kdy bude vystavena na základě objednávky zálohová faktura a zboží bude expedováno po připsání úhrady na účet prodávajícího. Jiné způsoby platby kupní ceny závisí na dohodě kupujícího s prodávajícím při ověření objednávky nebo na základě dříve sepsané Smlouvy o obchodní spolupráci.

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek REMA systému (www.remasystem.cz). U výrobků je zajištěna jejich shoda dle požadavku zákona 22/97 sb. Prohlášení o shodě výrobků je k disposici v sídle dodavatele, který zajistí předložení potřebné dokumentace kontrolním orgánům.

Objednání zboží

Při objednávání je zákazník povinen uvést úplnou adresu, případně adresu, na kterou má být zboží doručeno. Zákazník je povinen vyplnit kontaktní údaje (telefon, email) a zvolit způsob platby. Potvrzením objednávky se kupující zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky s kterou byl srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.

Dodací lhůty

V případě že je objednávané zboží skladem, je vyexpedováno do 24 hodin od přijetí objednávky. Dle vybraného způsobu dopravy bude zboží doručeno na kontaktní adresu uvedenou při zadávání objednávky. Dodací lhůta u všech typů zvolené dopravy se pohybuje v rozmezí 2 - 5 dnů od přijetí objednávky. Prodejce nenese žádnou odpovědnost za zpoždění dodávky objednaného zboží.

Vrácené zboží

Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží bez jakékoli sankce. Zboží, prosím, odešlete doporučeně na adresu provozovny prodejce. Zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejcem přijato. Po obdržení vráceného zboží bude nakupujícímu vrácena patřičná finanční částka do cca 10 dnů.  V případě poškození bude prokazatelná škoda na kupujícím následně vymáhána.

Způsoby dopravy a ceny

Dle množství a charakteru zboží si zákazník může zvolit způsob dodání :

  • Osobní odběr na prodejně 0,-Kč
  • Obchodní balík dobírka 100,-Kč
  • Při platbě na účet předem 70,-Kč
  • Při odběru přesahujícím 5000,-Kč poštovné zdarma.

 

nahoru