Drobečková navigace

Sada Here We Go C

Naše cena 1 966,- Kč vč. DPH
Cena bez DPH 1 625,- Kč

Dostupnost: Skladem


Popis


Interaktivní sada Here We GO C obsahuje 2 knihy pro zábavnou výuku abecedy a slovních spojení s hrami, písničkami a samolepkami. Tyto publikace jsou určené pro děti od tří let nebo pro děti, které již mají malé zkušenosti s Anglickým jazykem. Tyto publikace pomáhají dětem zdokonalit anglickou abecedu, naučit se základní větná spojení a naposlouchat anglickou výslovnost zábavnými a veselými písničkami.

 

doporučeno: pro děti od 3 let
pokročilost: střední
jazyk: angličtina

 

Sada obsahuje:
mluvící tužku A-106S (MÉĎA)
paměťovou kartu MicroSD 1GB
sluchátka
2x alkalická baterie AAA
publikace: Here We Go (2 brožované knihy). Sety knih (c).

 

 

Zkušenosti paní Mgr. Milany Žižkové, MŠ Horní Němčí

 

Naše děti jsou velmi zvídavé a znají už i knížky Here We Go, kde se jim nejvíc líbí písničky a říkanky. Knížek Baby books využívám k doplňování slovní zásoby při skupinové činnosti. Zpočátku byly některé děti ostýchavé a rozmluvily se až pozdději, ale pak to ze sebe vysypaly a dnes nahlas přesně opakují, protože výslovnost reprodukovaná tužkou je opravdu precizní.

Angličtina je bez rozdílu velice baví, jsou opravdu šikovné, a je veliká škoda, že při přechodu na základní školu, která není na výuku angličtiny zaměřená, nebudou moci ve stejném tempu pokračovat dál. Pak už bude záležet na rodičích, jak budou s dětmi dál pracovat a jestli jim umožní rozvíjet jejich znalosti.

Fotogalerie

Doporučujeme


nahoru