Drobečková navigace

Sticker Fun - komplet

Naše cena 974,- Kč vč. DPH
Cena bez DPH 847,- Kč

Dostupnost: Skladem

ks


Popis

Komplet 12 obrázkových sešitů se známými pohádkami. Každý titul obsahuje kompletní text pohádky s ilustracemi a dvě strany barevných samolepek, které se dolepují do pohádek. Tužka předčítá celý text pohádky nebo jen po stránkách i větách. Pro vybrané výrazy (tučně vyznačené) přehrává anglické vysvětlení významu. Každá pohádka je bohatě ilustrovaná a zvukově zdramatizovaná, závěr knížky tvoří opakovací cvičení a anglický významový slovník.

Čtení z publikací  Sticker Fun:

Necháme přehrát celou úvodní znělku k tomuto typu publikací. Knížky mezi sebou dále nemusíme nijak přepínat. Ukážeme-li na titulní obrázek, přehrává se nám celý text pohádky. Poslech můžeme přerušit pauzovým tlačítkem na tužce. Lze ale procvičovat i jednotlivé věty tak, že tužkou ukážeme na jakékoliv slovo nebo obrázek ve větě, kromě tučných výrazů. Ty jsou opisem anglicky vysvětleny, jejich seznam najdete vzadu ve výkladovém slovníku. Poslouchat můžeme i celou dvoustranu najednou, jestliže tužkou ukážeme na číslo stránky. Ozvučeny jsou i velké ilustrace a samolepky. Nekódované stránky vzadu jsou vyhrazeny k opakovacímu procvičování.

Tyto publikace jsou specielně připraveny pro naposlouchání, pochopení a vcítění se do anglického jazyka a mohou pomoci i pokročilým angličtinářům.

Rozsah: 12 sešitů

Červená Karkulka Bambi
Kniha džunglí Janek a fazole
Kocour v botách Malá mořská víla
Sněhurka Pinocchio
Šípková Růženka Popelka
Zlatuška a tři medvědi       
Tři malá prasátka

 

doporučeno: od 7 let
pokročilost: střední
jazyk: angličtina

 

Fotogalerie

Doporučujeme


nahoru